Korea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korea

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34 Toplam (8) Sayfa: 1 2 3 4 5 .. 8 Sonraki » CEVAPLA

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34  Toplam (8) Sayfa: 1 2 3 4 5 .. 8 Sonraki » CEVAPLA  Empty
MesajKonu: Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34 Toplam (8) Sayfa: 1 2 3 4 5 .. 8 Sonraki » CEVAPLA    Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34  Toplam (8) Sayfa: 1 2 3 4 5 .. 8 Sonraki » CEVAPLA  Icon_minitime1Cuma Ocak 06, 2023 11:20 pm

Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34 / Photos-Videos-FanAccount

FanAccount/Turkish #MusicBankinIstanbul 7 Eylül 2013 – Ülker Sports Arena.

BEAST, Miss A, MBLAQ, Ailee, FT Island ve Super Junior.
Güzel şeyler çabuk biter derler ya gerçekten öyle imiş. Resmen yaşadığım her şey uyuduğum uzun uykuya rağmen rüya gibi geliyor. Şu anda her ayrıntıyı hatırlayamıyorum. Yıllardır beklediğim, hayalini kurduğum şeylerden biriydi. Gerçek olmuş olması bile inandırıcı gelmiyor.

Başlayalım olan bitenlere;

10.30 ta evden çıkıp, saat 2 de konser alanına varmamız, 5e kadar bekleyişimiz sonra kapıların açılıp içeri alınmamız. Salon doldukça ben mutlu oldum. Tahmin ettiğimden kalabalıktık. Bence iyi iş çıkardık^^

GOLD yerine VIP’den bilet almadığıma yandım o fanservice’ler sonrası…
Konser öncesindeki klip gösterimleri, katılımcıların bizi selamlayıp kaçmaları falan çok tatlıydı.

Doojoon, Suzy ve Kyuhyun ve TRT’den Ayşe Hanım sunucu.
Bir ara KangIn ve SungMin sunucu olarak Doojon ile Suzy’nin yerini aldı. KangIn’in Ayşe Hanım’ın elini zarifçe öpüşü takdir edilesiydi.

Ve MBLAQ sahnede…
Kendilerini severek dinlerdim. “Oh Yeah” performansı beni benden aldı… Lee Joon, neden hep gülümsediğin gibi gülümsemedin ki? Normalde daha çok gülümsüyorsun çünkü… Ve o göz makyajın *.* Her zaman ki sahne şovun!.. Net resmini yakalamak için ne çektim bi bilsen! Mir’in sevimli tavrı çok hoştu. “Smoky Girl- Y – Mona Lisa”. Yang Chopin’in piyanoyla sahneye çıkması en unutulmaz anlardan biriydi. Nasıl da güzel çalıyor… (Aslında yazarın burada piyanoya ve piyano çalabilen insanlara olan hayranlığından gözlerinden anime karakteri misali kalpler çıkıyor) Jetlag çarptı galiba çocukları yorgun görünüyorlardı ama her şeye rağmen onları görmek güzeldi^^ Başta ters açıp düze çevirdiğiniz “EN GÜZEL İSTANBUL! SİZİ ÇOK SEVİYORUZ” pankartı. Seviliyorsunuz.

Sunucu Ayşe Hanım’ın Doojoon’a verdiği kocaman nazar boncuğuyla Doojoon’un Suzy ve Kyuhyun’a kameraya yaptığı şirinlikler seviyorum ki^^

Ailee’nin sahneye çıkıp “Üsküdar’a Gider iken” i gözleri dola dola söylemesi… Zaten sesine hayrandım bir kez daha hayran kaldım. Kesinlikle Ailee sevilmeyi ve başarıyı hak ediyor. Tek başına o müthiş sesiyle sahneyi doldurup “I’ll Show You – Heaven- Crazy in Love – U&I” ile salonu inleten, arada Türkçe konuşmaya çalışan Ailee tez vakitte yine bekleriz^^

FT Island, sizi sevdiğime pişman değilim ve sanırım hiç olmayacağım. HongKi’nin sesi, o çatlak tavırları tekrar görebilmek istiyorum. “Severely – I Hope – I Wish” ve en en en çok duymak istediğim şarkı “Like Birds”. HongKi’nin “I Wish” i söylemeye başlamadan şarkının adını “Keşke” diye Türkçesini söylemesi, arada Türkçe kelimeler kullanmaya çalışması çok tatlıydı. JaeJin ve Seunghyun çok sempatikti ama Jonghoon ve Minhwan gibi çok arka planda kaldılar HongKi sahnenin ön kısmında gelip kudurunca. Her şeye rağmen kırmızı gitarlarıyla JaeJin ve Jonghoon, elindeki akustik gitarıyla Seunghyun görebilmek harika bir duyguymuş. Ama HongKi bir “Heartache” söylemedin ya alacağın olsun. Solo konserleriniz de bile söylemiyorsunuz ya o efsane şarkıyı bana mı söyleyecektiniz bir de o var tabii.

Miss A! En sevdiğim kız gruplarından biriydi hep canlı izleyince kanaat getirdim. Sevdiğime değiyorlarmış. Kırmızı kıyafetleriyle ve şirin tavırlarıyla sahnede muhteşemdiniz! Suzy tamam hep en beğenilen en güzel üye. Cidden güzel ama Jia çok daha güzel. O nasıl tatlılıktı! Danslarıyla, ışık şovlarıyla, yaptıkları kısa da olsa kurdele gösterisiyle gecenin en iyi performanslarından biriydi. Intro ile sahneye çıkışları, sonra Goodbye Baby Goodbye, Breathe, Good Girl Bad Girl ve canlı dinlemeyi en çok istediğim şarkılarından biri “Love Alone” u söylemiş olmaları. Her üyenin etrafa dağıttığı gülücükler, kalp yapışları falan seviyorum sizi.

Ve Music Bank in İstanbul’a geleceğini duyduğum anda yüreğimi yerinden oynatan en merak ettiğim isim BEAST! ÖLMEDEN ÖNCE MUTLAKA BİR BEAUTIFUL SHOW GÖRMEM GEREKTİĞİNE KANAAT GETİRDİM. Bu gerçek miydi? Nasıl bir mutluluktu bu. Boğazım yırtılacak sandım şarkılara eşlik etmekten, atlayıp zıplamaktan az daha bileği kıracaktım ama umurumda değil. Çektiğim acının şu andaki mutluluğumun yanında bir kıymeti yok. Her üyesini ayrı ayrı sevdiğim, şarkılarını çok büyük keyifle dinlediğim BEAST farkını koydu gerçekten ortaya. DooJoon’un o hep gülen yüzü, DongWoon’un tam istediğim hale gelmişken yine kestiklerini ve sinirimi bozan o saçları >.< (Yüz ifadesi çok sert duruyor, normalde çok şeker çocuk…) Yine de gözümü DongWoon’dan alamadığım gerçeği var tabii ortada… EN ÇOK TÜRKÇE KONUŞMAYA ÇALIŞAN KİŞİ MUSIC BANK BOYUNCA DONGWOON’du, Onu görmek öyle harikaydı ki.. (Fangirl kalbim *.*) HyunSeung gerçekten müzik duyunca yerinde duramıyor dans etmeye başlıyor derlerdi harbiden öyleymiş. Bir saniye durmadı yerine, o platin sarısı saçlarıyla çok sevimliydi, sesine zaten diyecek laf yok. Yoseob’un sesi, Kikwang’ın dansları... ”MAHKEME DUVARI SURATLI ÇOCUK” lakabıyla hitap ettiğim Junhyung arada gülümsediğini görmek güzeldi, cool duruşunla, sert bakışlarınla çoooooook iyiydin! Çaldınız kalbimi bir kez daha. Mevcut konumunu, başarısını sonuna dek hak ediyor BEAST!!

Ve Music Bank in İstanbul’un ağır topları ama benim en az merak ettiğim ancak beni resmen böyle düşündüğüme pişman eden grup SUPER JUNIOR!

Super Junior ile bütün alakamın Kyuhyun’un o aşık olduğum sesi, Yesung’un kadife sesi ve Henry’nin yetenekli hali olduğu baz alınırsa dün akşam benim için ŞOK etkisi yarattı. Fan service ‘in de bir sınırı olur arkadaş! Donghae’nin hayranlarının kamerasını alıp fotoğraf video çekmesi, Kangin’in yanına SungMin’i alıp sahnenin ucuna oturup hayranlarının makinesiyle fotoğraf çekmesi, üyelerin ellerindeki Türkçe pankartlar… Tüm bunlar bir tarafa DONGHAE’NİN TÜRK BAYRAĞINI ÖPMESİ GECENİN KİLİT ANLARINDAN BİRİYDİ. Bu çocuk çok saygılıymış ve ciddi manada İLK DEFA etten kemikten görünce Donghae’nin YAKIŞIKLI bir adam olduğunu düşündüm.
Eunhyuk’un dans edişi *.* Miracle şarkısı esnasında sahnenin ön kısmına doğru koştuklarında Eunhyuk resmen düşecek sandım, nasıl korktum. Sahnenin bitimine bir santimetre kala durdu, refleksleri çok iyiymiş. Eunhyuk’a çirkin diyenleri anlamıyorum. Daha önceden hiçbir şekilde ilgimi çekmemiş olmasına rağmen görünce anladım ki oldukça hoş bir adam, bir o kadar da karizmatik. Dans edişinden bahsetmiş miydim? Hele benim olduğum tarafa gelip finalde selamlayışı bir kez daha takdir ettim. Bunu bir de KangIn yapmıştı.
Ryeowook’un elindeki Türkçe cümlelerden kopya çekerek Türkçe konuşmaya çalışması çok sevimliydi.
Sesine aşık olduğum Kyuhyun! Seni görmek güzeldi, Ailee ile bir düet patlatmadın ya ona yanarım… Zaten Yesung yoktu, Henry’i de getirmediniz! Bir de Siwon’un gelmemesi… Kendisine pek ilgim yok tavrından hoşlanmadığımdan ama onu da sahnede görmek hiç fena olmazdı. Sırf Siwon’u görmek için gelen yüzlerce hayranın yaşadığı şoku düşünüyorum da Allah muhafaza başıma gelmesini hiç istemem.

22.00’da biten konserden eve dönüşümün gece 01.30 olduğu düşünülünce ancak yazabildim.
UNUTULMAYACAK bir geceydi.
Çok sevdiğim BEAST, FT Island ve Miss A, sevdiğim Ailee ve MBLAQ’i, aşırı bir yakınlığımın olmadığı ama beni gece sonunda dumur eden SUPER JUNIOR’u canlı canlı izlemek çok güzeldi…

En kısa zamanda tekrarını yaşayabilmek, özellikle de en sevdiklerimi görebilmek dileğiyle…

Başımıza gelen İLK Music Bank etkinliğini, İLK resmi konseri BENCE çok büyük başarıyla atlattık. Bu gidişle bir yakında yeni konserler, turneler görürüz ki bunu hak ediyoruz. Biz yıllardır bekliyoruz artık tam zamanı^^
https://korea-sarang.yetkin-forum.com

Music Bank in Istanbul 07.09.2013 Yaşananlar&Fotoğraf&Videolar by Ice Queen # 34 Toplam (8) Sayfa: 1 2 3 4 5 .. 8 Sonraki » CEVAPLA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  37 NEWS Posted by Susan-Han 2 days ago LE SSERAFIM's Hong Eunchae to take over as the new female MC of 'Music Bank
» Güney Kore Kültürü İstanbul'a Geliyor
» Güney Kore'den Sığınmacılar İçin Sağlıklı Yaşam Merkezleri CEVAPLA
» MBLAQ (Music Boys in Absolute Quality
» The Queen of Office Ost Download - Songs Lyrics