Korea
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korea

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Empty
MesajKonu: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:05 pm

ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması 'MADNESS', favori 'INCENSE' B yüzleri ve yeni albüm için 'homme fatal' konseptini kanalize ediyor
 ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  9xf5pen

ASTRO birimi MOONBIN& SANHA , 2023'e yılın ilk geri dönüşlerinden biri olarak başladı ve hem söz yazımı hem de besteleme çabalarıyla üçüncü mini albümleri ' INCENSE ' ve sofistike ve seksi başlık parçası " MADNESS "i yayınladı . 'INCENSE', 4 Ocak'ta piyasaya sürülmesinden hemen sonra birim için büyük bir satış rekoru kırdı ve Hanteo sadece ilk gün yaklaşık 62.000 kopya sattı - önceki albümlerinde satılan 33.000 ilk gün albümünden etkileyici bir sıçrama SIĞINAK ' dönüşü.

ASTRO birimi MOONBIN& SANHA , 2023'e yılın ilk geri dönüşlerinden biri olarak başladı ve hem söz yazımı hem de besteleme çabalarıyla üçüncü mini albümleri ' INCENSE ' ve sofistike ve seksi başlık parçası " MADNESS "i yayınladı . 'INCENSE', 4 Ocak'ta piyasaya sürülmesinden hemen sonra birim için büyük bir satış rekoru kırdı ve Hanteo sadece ilk gün yaklaşık 62.000 kopya sattı - önceki albümlerinde satılan 33.000 ilk gün albümünden etkileyici bir sıçrama SIĞINAK ' dönüşü.

Hem sahnede hem de ekranda görünen K-pop neslinin en önde gelen idol-aktörlerinden ikisi olarak MOONBIN ve SANHA, çeşitli kavramları somutlaştırma konusunda benzersiz bir güce sahipler ve "MADNESS" için geri dönüş videosundaki performansları bunun gerçek bir kanıtı. . Videoda ikisi, sevdikleri nesneye karşı artan saplantılarını söylüyor ve onları kendi taraflarına çekecek mükemmel kokuyu işliyor.

'INCENSE' ve yeni single'ları 'MADNESS'i anmak için MOONBIN&SANHA, okuyuculara geri dönüşün perde arkasını daha iyi anlatmak için allkpop ile konuştular ve 2023'te kendileri için ne gibi hedefleri olduğunu açıklarken geçen yılı düşündüler.
https://korea-sarang.yetkin-forum.com
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:06 pm

ALLKPOP: MOONBIN&SANHA, grup geri dönüşleri 'INCENSE' ile izleyicilerine ne göstermek istiyor? Albümün önceki yayınınız 'REFUGE'dan ne farkı var?

MOONBIN: En önemli fark, bu albümde sözlerin yazılmasına ve bestelenmesine katıldığımız solo parçalar olacaktır.

AKP: Birim olarak çalışmak nasıldı ve biriminizle ilgili sizi diğer K-pop gruplarından ayıran şey nedir? Sadece MOONBIN&SANHA'nın gösterebileceğini hissettiğin şey nedir?

MB: Ünite ve grup çalışmalarımız arasında fark olmasında fayda olduğunu düşünüyorum. ASTRO üyelerinden oluşan bir grup olarak bir albüm çıkardığımız için, grubunkinden farklı bir tarza sahip performanslar ve şarkılar sunmanın iyi olacağını düşündük. Halkın birim aktivitelerimizi bu yüzden gördüğünü düşünüyorum, benzerlikler var ama aynı zamanda farklı bir çekici çekicilik var.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:09 pm

Fantagio Müzik, albümün tanıtımı için bir dizi konsept fotoğraf yayınladı. Bu geri dönüş için favori bir kıyafetiniz veya konsept imajınız var mı?

MB: Şahsen ben en çok PURE konsept tarzını seviyorum ve gardırobun havalı olduğunu düşünüyorum.

SANHA: PURE ve IMPURE versiyonları var ve her birinin farklı renkleri var ki bu ceket fotoğrafları çekerken işleri daha eğlenceli hale getirdi. En çok hoşuma giden konsept PURE versiyonu, konsept tarafından tamamen tüketilmemizi temsil ediyor. Mankenlerin giyeceği bir şeye benzeyen bazı yeni saç modelleri denedik ve bu konseptten gerçekten keyif aldım
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:09 pm

AKP: “MADNESS” klibinin çekimleri nasıldı? Videonun konseptini tanıtabilir ve çekimden akılda kalan bir bölümü paylaşabilir misiniz?

MB: Set ve atmosfer de dahil olmak üzere pek çok konuya çok dikkat ettik, bu yüzden herkesin müzik videosunu gerçekten beğeneceğinden eminim. Çekimler sırasında elimize biraz siyah sıvı da kullandık. O sıvının ne olduğunu öğrenmek için lütfen YouTube kanalımızda yayınlanacak olan kamera arkası videosunu izleyin! [Gülüyor]

SH: Çektiğimiz tüm müzik videoları arasında çekmesi en uzun zaman aldı ve bence müzik videosu bu yüzden gerçekten harika çıktı.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:10 pm

KP: Sadece başlık parçasının adına bakılırsa “MADNESS”, homme ölümcül' öldürücü seksi bir konsepte sahip gibi görünüyor. Bu konsepti performansınıza yönlendirmek için hazırlanmanıza ne yardımcı oldu?

MB: “MADNESS” çok güçlü bir şarkı olduğu için koreografiye çok çalıştık ve performansa da ekstra dikkat ettiğimizi düşünüyoruz.

SH: [Geri dönüş konseptimizle ilgili olarak] 'delilik' kelimesini ilk duyduğumda, onu iyi ifade edip edemeyeceğimizden endişelendim. Ancak koreografiyi öğrenirken doğal olarak yüz ifadelerim üzerinde de çalışmam gerektiğini ve çeşitli referans videoları izlerken pratik yaptığımı hissediyorum.

Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:10 pm

AKP: Albümdeki tüm B-side şarkılardan hangisinin MOONBIN&SANHA'nın özünü bir birim olarak en iyi yakaladığını düşünüyorsunuz?

MB: Bence bu “ PARFÜMER ”. Çünkü rüya gibi ve eğer onu bir kokuyla karşılaştırabilseydim, çok uzun sürmeyebilecek ama ağır bir kokusu olan bir koku olurdu.

SH: I’d choose “CHUP CHUP.” I’d pick it because it’s bright and one you can easily picture us on stage with.
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:11 pm

AKP: What was the most difficult part of working on the ‘INCENSE’ album and how did you overcome it? Likewise, what do you think was the unit’s biggest strength going into preparing the album that made it an easier process?

SH: Albümü kaydetmek en zor kısımdı, çünkü pek çok yeni zorluğun üstesinden geldiğimizi hissediyorum. Bu albüm üzerinde çalışırken ulaştığım en yüksek notaya bastım ve oldukça zordu. Başlık şarkısını “MADNESS” kaydederken, aynı zamanda ilk kez rap yapma zorluğunu da üstlendim. [Gülüyor.] Bence [albüm yapım sürecinin] biraz garip bir parçasıydı çünkü rap yapmak şarkı söylemekten tamamen yeni bir vokal tonu gerektiriyor ama genel olarak harika bir deneyimdi.

Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:12 pm

AKP: Yani ikiniz de söz yazarı ve besteci olarak albümde yer aldınız. Söz yazma veya beste yapma sürecinde birbirinize ne kadar yardımcı oldunuz? Birbirinize çok fazla geri bildirim veriyor muydunuz?

MB: Sanırım çoğu zaman şarkılar üzerinde ayrı ayrı çalıştık.

SH: İlk kez bir şarkı besteliyordum, bu yüzden yapmayı bitirdiğimde, MOONBIN'e onu daha da iyi hale getirmek için ne yapabileceğimi sordum ve bana bazı geri bildirimler verdi.

AKP: Diğer ASTRO üyeleri ve çevrenizdeki diğer insanlar “MADNESS”ı ilk dinlediklerinde nasıl tepki verdiler? “DELİLİK”e karşı ilk tepkinize benzer miydi yoksa farklı mıydı?

MB: Tanıdıklarımın hepsi bunun gerçekten harika olduğunu söyledi ve “MADNESS”i ilk kez duyduğumda, aynı zamanda bunun başlık parçası olması gerektiği hissine kapıldım. Sanırım SANHA da aynı düşüncedeydi.

SH: ASTRO üyelerine hem şarkıyı hem de performansını gösterdiğimi hatırlıyorum ve onlardan "Şarkı kulağa harika geliyor" ve "Kendini çok geliştirdin" gibi pek çok övgü aldık . Bana gelince, [ilk dinlediğimde] duygularım biraz karışıktı çünkü rap kısmını kimin alacağı veya yüksek notayı kimin alacağı gibi konularda endişelendim. [Gülüyor.]

AKP: 2022 ASTRO, biriminiz ve bireysel yetenekler olarak her ikiniz için yoğun bir yıl oldu. Geçen yıla dönüp baktığınızda en çok nasıl büyüdüğünüzü düşünüyorsunuz?

SH: İkinci mini albümümüz 'REFUGE' için promosyonları tamamladıktan sonra, yurtdışında bazı performanslar sergileme fırsatı bulduk. Böyle bir deneyim yaşamanın sahnede enerjimizi daha iyi ifade etmemizi sağladığını düşünüyorum ve üçüncü mini albümümüz 'INCENSE' performansımıza tanık olduğunuzda da o enerjiyi hissedeceğinize inanıyorum.

AKP: Şimdi 2023 planlarınızdan bahsedelim. İkiniz de sadece idoller olarak değil, aktörler ve televizyon kişilikleri olarak da son derece aktifsiniz. Ayrıca sadece birim promosyonları yapmıyorsunuz, aynı zamanda ASTRO ile de çok yoğun bir yıl geçirdiniz. 2023 için ne gibi hedefleriniz var? 'INCENSE' promosyonları bittiğinde hayranlarınızın dört gözle beklemesi gereken bir şey var mı?
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması     ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması  Icon_minitime1C.tesi Şub. 04, 2023 8:16 pm

MB: Her şeyden önce, sağlıklı kalmayı çok isterim. Ayrıca daha da iyi müzik ve performanslar sunmak için çok çalışacağım.

SH: Umarım bu yıl daha iyi şeyler görebilir ve daha fazla şey hissedebilirim.

AKP: Son olarak, allkpop, biriminizin geri dönüşünü bekleyen çok sayıda uluslararası AROHA'ya sahip! AROHA allkpop okuyucularımıza iletmek istediğiniz özel bir mesajınız var mı?

MB: Uzun bir aradan sonra, grup olarak üçüncü mini albümümüzle geri döndük ve başlık parçamız “MADNESS” dahil pek çok harika şarkıyla dolu, bu yüzden onu dinlemekten keyif alacağınızı umuyoruz. Millet, lütfen sağlıklı ve güvende kalın!

SH: Bu yıl MOONBIN&SANHA'nın yeni bir büyüsünü daha hissedebilmeniz için [bu albümün] hazırlanmasında çok çalıştık ve yılın başında birlikte daha da mutlu anılar yaratabileceğimizi umuyoruz. Savaş!

ASTRO'nun MOONBIN&SANHA konuşması
1 sayfadaki 1 sayfası